CEVAPLANDI Dün bilgisayarda bir farklılık fark ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mrgamer

Aprendiz
Tcoin
1,394
Dün bilgisayarda bir farklılık fark ettim, saat kısmında 17:38 yazmak, yerine 17:3 yazıyordu (sonra 17:39 oldu). Bugün ise bilgisayarda görev yöneticisini açtım, sadece uygulamaların görselleri vardı, metin belgelerinde ki bilgiler yok olmuştu, biraz araştırdım Dism++ isimli bir uygulama yükledim. 40 dk da falan bitti onarım, (uygulamada da hiç yazılar görünmüyordu) düzelmedi. Komut satırını da açamıyorum (beyaz ekran verip kapanıyor). Bugünden 2 gün önce görev yöneticisinden, 2 adet sistem uygulamasını zorla kapatmıştım, büyük ihtimalle o yüzden oldu. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

warss78

Major
Tcoin
12,469
Dün bilgisayarda bir farklılık fark ettim, saat kısmında 17:38 yazmak, yerine 17:3 yazıyordu (sonra 17:39 oldu). Bugün ise bilgisayarda görev yöneticisini açtım, sadece uygulamaların görselleri vardı, metin belgelerinde ki bilgiler yok olmuştu, biraz araştırdım Dism++ isimli bir uygulama yükledim. 40 dk da falan bitti onarım, (uygulamada da hiç yazılar görünmüyordu) düzelmedi. Komut satırını da açamıyorum (beyaz ekran verip kapanıyor). Bugünden 2 gün önce görev yöneticisinden, 2 adet sistem uygulamasını zorla kapatmıştım, büyük ihtimalle o yüzden oldu. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
İşletim Sistemi nedir?

Nia

CT/ConfigMaker
Tcoin
20,000
Kapattığın servislerin ismini biliyorsan servis yöneticisinden açabilirsin eğer bilmiyorsan çözümü formattır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benzer konular
Konu başlatanBaşlıkForumCevaplarTarih
catsoflifee SORU Bir Bilgisi Olan Yardım Edebilir Mi Nvidia GeForce?SORU-CEVAP0
SORU başka bir hesaba tcoin atmama yardımcı olacak adminSORU-CEVAP5
Jeroxx CEVAPLANDI Bakkalla İlgili Bir soru?SORU-CEVAP1
ArasXD CEVAPLANDI Bir Çok soru (BİN, STEAM HESABI ÇALMA, RAT ATMA)SORU-CEVAP7
Legendery CEVAPLANDI Bir Virus yarattım Ama Pişmanım... Virüsü kullandığım kurbandan, virüsü manuel nasıl çekebilirim ?SORU-CEVAP5
Special SORU Bir sorum bi bakarmısın kardeşim geçme.SORU-CEVAP1
CEVAPLANDI PUBG mobile ile ilgili bir sorum olacak bilen varsa söyleyebilir mi ?SORU-CEVAP2
KingSversRlur. CEVAPLANDI Nasıl bakkala bir şey koyabilirim ?SORU-CEVAP2
SORU Discord tokenlerini sokabileceğim bir site veya program var mı ?SORU-CEVAP2
piko CEVAPLANDI Kendi Pc'mde openbullet kullansam bir şey olur mu ?SORU-CEVAP2
Ramazanbey CEVAPLANDI configim neden gözükmüyor rescana basıyorum olmuyor bir baksanızSORU-CEVAP4
Rengar SORU Burdan Aldıgım bir netflixin süresini nasıl uzatabilirimSORU-CEVAP7
Developer SORU Udemy Kurslarını Ücretsiz Bir Şekilde Nasıl Upload Ederiz ?SORU-CEVAP2
EmirTR1905 CEVAPLANDI 11.Sınıf Sayısala giden bir arkadaş ilteişime geçebilirmiSORU-CEVAP2
Lexe?ns CEVAPLANDI Herkes için bir soruSORU-CEVAP6
Developer CEVAPLANDI Spotify şifrem kendi kendine değişti ? (garip bir olay)SORU-CEVAP4
Alperen41 SORU Gift Keys adlı bir site var steam cüzdan key verdigini söylüyorlar yapiyorum olmuyor sizdede böylemiSORU-CEVAP1
SORU Netflix ile aynı olan Türkçe ücretsiz bir uygulama önerir misinizSORU-CEVAP5
Mister SORU cok garip bir sey olduSORU-CEVAP3
Mrgamer CEVAPLANDI Trendyol hesabından 300 küsür tl çıktı karta çeksem başıma bir şey gelir mi?SORU-CEVAP2
rulingcrew SORU bilgisayarımda bir sorun var yardımcı olabilirmisiniz ???SORU-CEVAP1
Er Talha CEVAPLANDI Bir şeye nası yotum şartı koyabilirimSORU-CEVAP3
CEVAPLANDI Aynen aynen izleyebileceğim bir site varmıSORU-CEVAP2
Mrgamer SORU Güvenilir bir instagram hesap alım - satım sitesi önerebilirmisinizSORU-CEVAP2
SORU Reklam vb. Gibi Şeyleri İzleyerek Yada Tıklayarak Para veya Kripto Para Kazanabileceğim Bir Yer Varmı ?SORU-CEVAP0
WesTR SORU PCye bir şey olduSORU-CEVAP12
Mrgamer CEVAPLANDI Ben bir sitede oyun satışı yapıyorum bir müşterim bir gün geldi beni başkasından satın aldığı bir geforce now hesabını çalmakla suçladıSORU-CEVAP4
xxvictoriaxx SORU iyi bir iptv oynatıcısı önerebilirmisiniz (pc)SORU-CEVAP2
KeremKekp CEVAPLANDI Yanlışlıkla bir konu açtım nasıl silebilirim ?SORU-CEVAP2
ifestuS CEVAPLANDI önemli bir sorum varSORU-CEVAP1
TURK03 SORU Çoğu Paralı Oyunları Bedava İndirebileceğiniz Bir Site Gelsin Mi?SORU-CEVAP4
facad SORU youtube katıl methodu diye bir şey var mı?SORU-CEVAP2
SORU Netflix hakkinda bir soruSORU-CEVAP15
Luced SORU Nasıl Bir Tiwitch Kanalına Takipçi Veya İzleyici Basabilirim ?SORU-CEVAP2
SendyGood SORU Beyler Puanım Gitmiş DC Sunucusuna Giriyorum Ama Discord Hesabıda Bağlıyorum Başka Bir Hesap Bağlanmış DiyorSORU-CEVAP2
AesoN CEVAPLANDI Beyler Bir YardımSORU-CEVAP4
SORU Link paylaşabileceğim bir yöntemSORU-CEVAP0
LensoW CEVAPLANDI nasıl nitro checker alabilirim ücretsiz bir şekildeSORU-CEVAP7
LensoW SORU nitro generator ve checker nerden ücretsiz ve güvenilir bir şekilde alabilirim söyleyebilirmisiniz.SORU-CEVAP2
CEVAPLANDI bi konuyu farklı bir şekilde nasıl gizeleybilirimSORU-CEVAP1
SORU Openbullet bir hataSORU-CEVAP0
CrazyKallıe CEVAPLANDI Bir Üyeden ŞikayetciyimSORU-CEVAP1
Werlion SORU Kaliteli Bir Netflix Combo Atıcak Varmı beeSORU-CEVAP1
EfeSacma SORU Yardım Edin Gerçekten Önemli Bir Konu...SORU-CEVAP25
SORU Lütfen bakın bir şey soracağımSORU-CEVAP4
venux SORU Beyler Acil Para Kazanacağım Bir İş vb ..SORU-CEVAP2
UZİ_SEOZ SORU nasıl bir proğram yada oyunun içindeki şeyleri değiştirebilirim mesela ofline bir oyunun içindeki altın birimini değiştirmekSORU-CEVAP2
SORU İstek Bir Oyun Hesap Vb. Varmı?SORU-CEVAP18
SORU hiç unutamadığım bir insan var adını ve soy adını biliyorum kendisini nasıl bulabilirim ?SORU-CEVAP7
SORU Nasil bakkala Bir Sey Koyabilirim cevap verirmisiniz lutfenSORU-CEVAP5